Big Boss Pasta

: BE345
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Erkek çocukları için tercih edilen pastayı babanız, eşiniz ya da abiniz için de sipariş edebilirsiniz. Görünümü ile erkekler tarafından çok beğenilen ve hayran olunan bu pasta ile onları doğum günlerinde daha mutlu edebilirsiniz.

 

Big Boss Pasta satın al seçeneğinden pasta siparişini verebileceğiniz gibi sitemizde bulunan tüm pasta modellerimizi de aynı şekilde sipariş edebilirsiniz. Pastanın içeriğinde değişiklikler yapma şansınız bulunuyor. Çikolatalı, muzlu gibi istediğiniz içerikler farklı ise bunu bize iletişim numaramızdan bildirebilirsiniz. Sipariş bilgi formuna teslim adresi, teslim tarihi, teslim saati gibi bilgileri eksiksiz vermeniz halinde siparişiniz gününde ve saatinde adresinize ücretsiz olarak teslim edilecektir. Bu ürünü iki gün öncesinden sipariş vermelisiniz.

 

Tüm ürünlerimizi teslim günü sabahında tasarlamakta ve hazırlamaktayız. Ürünlerimizin taze ve lezzetli olması bizler için olduğu kadar sizler içinde önemli. Misafirlerinize ikram edeceğiniz pasta taze ve lezzetli olmalı sizde rahatlıkla ikram edebilin.

 

Sitemizde bulunan butik pasta modellerimiz, hazır pastalar, resimli pastalar, cupcake ve kurabiyeler menülerinde bulunan pasta modellerimizi online sipariş vererek kutlamanızı renklendirebilirsiniz.

 

Big Boss pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Big Boss pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek