Moda Tasarım Pasta

: BE283
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Modaya ve çantaya oldukça düşkün bir sevdiğiniz varsa ve ona nasıl bir doğum günü pastası hazırlamanız gerektiğini düşünüyorsanız Moda Tasarım pasta tam talebinizi karşılayacak niteliktedir. Hem şık tasarımıyla siz müşterilerimizin gözünü doyuran bu pasta aynı zamanda da lezzetiyle de birçok müşteriden olumlu geri dönüş almış bir pasta çeşididir.

 

Sipariş formunda Moda Tasarım pasta siparişinin kaç kişilik bir etkinlik için olacağını seçeceksiniz. Bundan sonra da adresinizi yazacaksınız. Burada çoğu kişinin merak ettiği husus özellikle İstanbul'un uzak yerlerindeki müşteriler için herhangi bir kargo ücreti istenip istenmeyeceği konusudur. İstediğiniz yere istediğiniz gün ve saatte siparişleriniz bizim tarafımızdan onaylanacağı gibi aynı vakitte de siz müşterilerden herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir. Bu sebeple İstanbul'un her yerinden Moda Tasarım pasta siparişlerinizi verebilirsiniz. Bu pastanın çikolatalı mı frambuazlı mı ya da başka bir şeyli mi olacağını yine sipariş formunda ürün içeriği kısmında seçerek pasta siparişinizi tamamlamış olacaksınız. Dilerseniz sevdiğiniz kişi için yine sipariş formunda ürün yazısı kısmında dilediğiniz notu bırakabilirsiniz.

 

 

Moda Tasarım Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Moda Tasarım Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek