Muz Çikolatalı Pasta

: BE165
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1000 TL
15
1250 TL
20
1500 TL
25
1750 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL
45
3500 TL

Hazır pasta modellerimiz arasında bulunan Muz Çikolatalı Pasta modelimiz için sipariş ver seçeneğini kullanarak online satın alabilirsiniz. Pasta modellerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Sadece Muz Çikolatalı Pasta hakkında değil, tüm pasta modellerimiz hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Bilgi almak için Whatsapp seçeneğini kullanmanız da mümkündür.

 

Pasta sipariş et diyerek sevdiğiniz kişilerin doğum günlerinde ve diğer önemli günlerde yaptığınız kutlamaların coşkulu bir havada geçmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle sipariş formunu online olarak doldurmanız gerekmektedir. Böylece istediğiniz pasta hakkında tam olarak bilgi vermeniz ve bizim de istekleriniz doğrultusunda hayalinizdeki pastayı hazırlamamız mümkün olacaktır.

 

Online sipariş verdiğiniz pasta modeli hakkında bilgi almak için iletişim numaralarından bize ulaşabileceğiniz gibi Whatsapp kanalından da pasta modellerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş formunda vereceğiniz teslimat bilgileri ve ürün içeriği gibi bilgiler kullanılarak teslimatın yapılacağı gün hazırlanan pastanız ücretsiz kargo ile vermiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.

Canlı
Destek