Muz Krokantlı Pasta

: BE167
100,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
100 TL
15
130 TL
20
160 TL
25
200 TL
30
220 TL
35
240 TL
40
260 TL
45
280 TL
Bu pastayı 1 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Hazır pasta modelleri arasında yer alan Muz Krokantlı Pasta modeli, unutulmaz bir doğum günü sürprizi olarak sevdiklerinizi mutlu edebilir. Pasta modelinde, pastanın içeriğinde yapacağınız bazı değişiklikler ve pastanın üzerine ekleyeceğiniz yazı sayesinde pastayı tamamen özelleştirmeniz mümkün olmaktadır. Tabi şekerlemelere bayılan dostlarınız için pastayı olduğu gibi kullanmak da yeterli olabilir.

 

Sitemizde yer alan tüm pasta modellerimiz için olduğu gibi Muz Krokantlı Pasta modelimiz de ücretsiz kargo ile İstanbul’un her bölgesine, istediğiniz gün ve saatte teslim edilecektir. Sipariş et seçeneğini kullanarak forma pastanın kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği, ürün yazısı, teslimat tarihi ve saati bilgilerini girmeniz durumunda; gününde ve saatinde pasta siparişlerinizi teslim ediyoruz. Siparişler sabah tasarlanarak hazırlanmakta olup, taze pastayı en taze ve lezzetli şekliyle ikram etmek kalıyor!

 

Muz Krokantlı Pasta siparişi ile sevdiklerinizi özel günlerini kutlamalarında önemli bir anı bırakmış oluyorsunuz. Butik pasta modellerimizden sipariş vermek ya da hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, aşağıda verdiğimiz iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

-

Canlı
Destek