Muz Krokantlı Pasta

: BE167
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1000 TL
15
1250 TL
20
1500 TL
25
1750 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL
45
3500 TL

Hazır pasta modelleri arasında yer alan Muz Krokantlı Pasta modeli, unutulmaz bir doğum günü sürprizi olarak sevdiklerinizi mutlu edebilir. Pasta modelinde, pastanın içeriğinde yapacağınız bazı değişiklikler ve pastanın üzerine ekleyeceğiniz yazı sayesinde pastayı tamamen özelleştirmeniz mümkün olmaktadır. Tabi şekerlemelere bayılan dostlarınız için pastayı olduğu gibi kullanmak da yeterli olabilir.

 

Sitemizde yer alan tüm pasta modellerimiz için olduğu gibi Muz Krokantlı Pasta modelimiz de ücretsiz kargo ile İstanbul’un her bölgesine, istediğiniz gün ve saatte teslim edilecektir. Sipariş et seçeneğini kullanarak forma pastanın kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği, ürün yazısı, teslimat tarihi ve saati bilgilerini girmeniz durumunda; gününde ve saatinde pasta siparişlerinizi teslim ediyoruz. Siparişler sabah tasarlanarak hazırlanmakta olup, taze pastayı en taze ve lezzetli şekliyle ikram etmek kalıyor!

 

Muz Krokantlı Pasta siparişi ile sevdiklerinizi özel günlerini kutlamalarında önemli bir anı bırakmış oluyorsunuz. Butik pasta modellerimizden sipariş vermek ya da hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, aşağıda verdiğimiz iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

-

Canlı
Destek