Nutella Pasta

: BE253
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çikolata severler için harika bir pasta önerimizle karşınızdayız. Nutella Pasta! En sık sipariş edilen pastalardan olan Nutella pasta sevdiklerinizin güzel günlerinde çok daha mutlu olmasını sağlayacaktır. 

 

Sipariş verdiğiniz pastalar teslim almak istediğiniz gün ve saatinde eksiksiz olarak teslim edilmektedir. Ücretsiz teslimat sağlanmaktadır. Nutella Pasta sipariş edenler tarafından oldukça beğenilen bir pastadır özel gününüzü unutulmaz kılmanızı sağlayacaktır.

 

Öncelikle sipariş edeceğiniz pastayı teslim almak istediğiniz günün 2 gün öncesinden sipariş vermeniz gereklidir. Pastalar teslim sabahı taze olarak hazırlandığı için aynı gün teslim alamamaktayız. 

 

Sipariş formunu eksiksiz olarak tamamlamanız memnuniyetiniz açısından önem taşımaktadır. Pastada olmasını istediklerinizi sipariş içeriğine yazmanız gerekmektedir. Ayrıca aynı pastadan bir adetten fazla sipariş verebilmeniz mümkündür. 

 

Pastanız hakkında değişiklik yapmak istediğinizde, herhangi bir sorunuz olduğunda veya pastalar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıda yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder bir sonraki özel gün için sizleri yine bekleriz. Mutluluğunuz her daim bizim için önemlidir.

 

 

Nutella Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Nutella Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek