Oreolu Çilekli Pasta

: BE139
500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
500 TL
15
650 TL
20
800 TL
25
950 TL
30
1100 TL
35
1300 TL
40
1600 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum gününü kutlayacağınız kişiye güzel bir sürpriz için Oreolu Pasta sipariş et dediğinizde, pasta siparişiniz İstanbul’un her bölgesine ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilecektir. Bu pasta modelimiz hazır pastalar kategorimizde yer almaktadır. Teslimat gününden 1 gün önce sipariş verebileceğiniz Oreolu Pasta, arasında tatlı krema olan çikolata gofretlerinden oluşan oreolar kullanılarak imal edilmektedir.

 

Pastalar insanların severek tükettiği yiyeceklerin başında gelir. Online olarak ya da Whatsapp kanalını kullanarak bu modelimizi ve diğer butik pasta modellerimizi inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Butik pasta modelleri farklı konseptlerde için özel olarak hazırlanmaktadır. Pastalar sizler için özel olarak hazırlanmakta ve adresinize teslim edilmektedir.

 

Oreolu Pasta sipariş et seçeneğini kullandığınızda, pastanın kaç kişilik olacağını, teslimat gününü ve saatini sipariş formunda belirtmelisiniz. Seçtiğiniz model hakkında ya da diğer modellerimiz hakkında bilgi almak ya da modelde değişiklik yapmak isterseniz, iletişim hattından bize ulaşarak özel isteklerinizi belirtebilirsiniz. Pastanın üzerine isim ya da tarih gibi yazılar yazdırmanız mümkün oluyor.

 

Online olarak Oreolu Pasta satın al diyebileceğiniz gibi özel günleriniz için diğer pasta modellerimizden de seçim yapabilirsiniz. Siparişin teslim edileceği gün tasarlanan ve hazırlanan pasta modellerimiz lezzetli ve tazedir.

Canlı
Destek