Örümcek Adam Pasta

: BE328
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocuğunuzun doğum gününü onun için tamamen unutulmaz hale getirmek istiyorsanız, butik pasta siparişi verebilirsiniz. Birçok çocuk, üstünde sevdiği bir kahramanın yer aldığı pastayla çok mutlu olacaktır. En çok ilgi gören butik pasta modellerinden birisi de örümcek adam pastadır. Özellikle erkek çocuklar, Örümcek Adam Pasta ile çok mutlu olmaktadır.

 

Örümcek Adam Pastada yapılmasını istediğiniz bazı değişiklikler varsa, pasta siparişi verirken bunları belirtebilir, pastanızın içeriğine de karar verebilirsiniz. Meyveli, çikolatalı fıstıklı bir pasta sipariş edebilirsiniz. Fakat, meyve içerikli bir pasta söyleyecekseniz, pastanızı teslim aldıktan sonra  yarım saat ile kırk beş dakika arasında tüketmeniz gerekmektedir. Pastaya meyveler dondurularak şekil verilmektedir. Bu yüzden pasta erimeden tüketmeniz gerekir.  Pasta siparişinizi iki gün önceden vermeniz gerekmektedir.

 

Pastanın kaç kişilik olacağını da seçerek pastanın artmasının ya da az gelmesinin önüne geçebilirsiniz.  Butik pasta, siparişin teslim edileceği sabah hazırlanacak ve sizin belirttiğiniz adrese en taze haliyle teslim edilecektir.  İstanbul’un bütün ilçelerine ücretsiz kargo hizmeti mevcuttur. Ürününüzü hiçbir ücret ödemeden kapıda teslim alabilirsiniz.

 

Örümcek Adam Çizgi Film karakter pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Örümcek Adam Çizgi Film karakter pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek