Prenses Tacı Pasta

: BE226
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3250 TL
20
3800 TL
25
4300 TL
30
5000 TL
35
5500 TL
40
6400 TL
45
7400 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Prenses tacı pasta, özellikle 0-6 yaş aralığındaki kız çocuklarının dikkatini çeken pastalar arasında yer almaktadır. Prensesinize layık bir pasta ile özel günlerinizi kutlayabilirsiniz. Üründe kullanılan taze kremalar ve aromalar pastanızın görünümü kadar tadının da güzel olmasını sağlayacaktır. 0-6 yaş grubu kız çocuklarının doğum gününde tercih edilen bu pastamız unutulmaz bir kutlama yaşamanızı sağlayacaktır. 

 

İstanbul ilinde ikamet ediyorsanız Prenses tacı pasta siparişini internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Pastamız doğum günü partisine katılacak misafirleriniz sayısında büyütülmektedir. Pastanın kaç kişilik olacağını belirterek siparişlerinizi 2 gün öncesinden yapmanız gerekmektedir. 

 

Pastanın kaç kişilik olacağını seçtikten sonra içerikte yer alacak olan çikolatayı da siz belirlersiniz. Prenses tacı pasta İstanbul'un hangi semtinde bulunursanız bulunun teslimat tarihinde ve teslim saatinde gecikmeksizin sipariş adresinde olacaktır. Kargo ücretsizdir. Ürün üzerinde yer almasını istediğiniz bir yazı varsa bunu da sipariş formuna yazarak belirtebilirsiniz. Pasta içeriğinde bir değişim yapmak istiyorsanız iletişim numaralarımızla irtibata geçerek değişim gerçekleştirebilirsiniz. Mutlu günleriniz bizimle tatlansın! 

 

 

Prenses Tacı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Prenses Tacı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek