Unicorn Pasta

: BE030
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevimli Unicorn Pasta modelimiz özellikle küçük yaştaki çocuklar tarafından çok fazla ilgi gören ve beğenilen butik pasta modellerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle küçük çocukların doğum günleri ve diş çıkarma partileri gibi özel günler için ebeveynler tarafından sık sık tercih edilen Unicorn Pasta modelimiz; özenle tasarlanan modellerimizden birisidir. Farklı kişilere yetecek büyüklükte hazırlayabildiğimiz Unicorn Pasta modelimizden sipariş vermek için sipariş bilgi formunu doldurabilirsiniz.

 

Unicorn Pasta modelimizden sipariş verirken yine sipariş bilgi formunda yer alan teslim adresi, teslim saati ve teslim tarihi gibi bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmak siparişinizin zamanında teslim edilmesi için son derece büyük bir önem taşımaktadır. Diğer tüm pasta çeşitlerinde de olduğu gibi Unicorn Pasta modelimizde de İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.

 

Butik pasta modelleri arasında seçim yapmak ya da diğer ürünlerimizden sipariş etmek istediğinizde Whatsapp hatımızı kullanarak bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istediğinizde aşağıda verilen iletişim telefon numarasını da arayabilirsiniz.

 

Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek