Unicorn Pasta

: BE148
1.200,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle kız çocuklarının çok sevdiği unicorn günümüzde herkes tarafından oldukça sevilen bir karakterdir. Her yaştan insanın doğum gününe renk katmak amacıyla tercih edilebilen Unicorn pastalar; isteğe bağlı olarak 15, 20, 25, 30 ya da 35 kişilik olmak üzere farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Muhteşem bir görünüme sahip olan Unicorn pastalar doğum günü gibi özel günlere daha da anlam katmak amacı ile en iyi şekillerde üretilip sizlere sunulmaktadır.

 

Sitemiz içerisinde yer alan tüm pasta çeşitleri özenle tasarlanıp sizler için hazırlanmaktadır. İsteyen herkesin saniyeler içerisinde kolaylıkla sipariş verebileceği birbirinden farklı pasta tasarımları özel günlerinizi daha anlamlı kılmak için dikkatli bir şekilde üretilip hazırlanmaktadır. Pasta tasarımları, diğer pasta modelleri ya da herhangi bir konuda detaylı bilgi almak için iletişim numaramız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Unicorn pasta sipariş etmek için sitemizde yer alan online sipariş formunu doldurabilirsiniz. İstanbul içi tüm ilçelere ücretsiz kargo avantajı ile hayalinizdeki Unicorn pastaya kavuşmak ve özel günlerinizi daha da anlamlı kılmak istiyorsanız hemen hiç zaman kaybetmeden sipariş verebilirsiniz. 

 

Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek