Profiterollü Fıstıklı Pasta

: BE164
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1000 TL
15
1250 TL
20
1500 TL
25
1750 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL
45
3500 TL

Profiterollü Pasta satın al diyerek sevdikleriniz için sürpriz doğum günü kutlaması hazırlayabilirsiniz. Hazır pasta modellerimiz sadece Denizci Pasta modelinden ibaret değil! 1 gün önce sipariş verebileceğiniz hazır pasta modellerimizi farklı lezzetlerle hazırlıyoruz. Tabi sitemizi gezerek diğer modellerimize de göz gezdirebilir ve sevdikleriniz için farklı konseptler için sunulan butik pasta modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

 

Profiterollü pasta modelimiz için değişiklikler yapabilir ve sevdiğiniz kişi için daha özel bir hale getirebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek, sipariş formunu doldurarak değişikliklerin yapılmasını ve istediğiniz şekle getirilmesini talep edebilirsiniz. İstediğiniz biçimde teslim edilecek pasta modeli için pastanın kaç kişilik hazırlanacağını, üzerine yazılacak yazıyı, gününü ve saatini belirtmeniz durumunda; gününde ve saatinde ücretsiz kargo ile istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Profiterollü Pasta sipariş et seçeneği, hazır pasta modelleri ve diğer tüm butik pasta modellerimiz; pastanın sipariş edildiği tarihte tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Böylece siparişlerimizi en taze ve lezzeti ile sizlere teslim ediyoruz. Size de sevdiklerinize pastayı ikram etmek ve afiyetle yemek kalıyor.

Canlı
Destek