Profiterollü Fıstıklı Pasta

: BE164
500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
500 TL
15
650 TL
20
800 TL
25
950 TL
30
1100 TL
35
1250 TL
40
1600 TL
45
1850 TL
Bu pastayı 1 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Profiterollü Pasta satın al diyerek sevdikleriniz için sürpriz doğum günü kutlaması hazırlayabilirsiniz. Hazır pasta modellerimiz sadece Denizci Pasta modelinden ibaret değil! 1 gün önce sipariş verebileceğiniz hazır pasta modellerimizi farklı lezzetlerle hazırlıyoruz. Tabi sitemizi gezerek diğer modellerimize de göz gezdirebilir ve sevdikleriniz için farklı konseptler için sunulan butik pasta modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

 

Profiterollü pasta modelimiz için değişiklikler yapabilir ve sevdiğiniz kişi için daha özel bir hale getirebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek, sipariş formunu doldurarak değişikliklerin yapılmasını ve istediğiniz şekle getirilmesini talep edebilirsiniz. İstediğiniz biçimde teslim edilecek pasta modeli için pastanın kaç kişilik hazırlanacağını, üzerine yazılacak yazıyı, gününü ve saatini belirtmeniz durumunda; gününde ve saatinde ücretsiz kargo ile istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Profiterollü Pasta sipariş et seçeneği, hazır pasta modelleri ve diğer tüm butik pasta modellerimiz; pastanın sipariş edildiği tarihte tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Böylece siparişlerimizi en taze ve lezzeti ile sizlere teslim ediyoruz. Size de sevdiklerinize pastayı ikram etmek ve afiyetle yemek kalıyor.

Canlı
Destek