Simsek Mcqueen Pasta

: BE066
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Şimşek mekkuin olarak tanına karakter erkek çocuklarının çok severek izlediği bir çizgi film kahramanıdır. Güzel çizgi film karakterlerini pastalarımıza yansıtarak çocukların doğum günlerinin unutulmaz olmasını sağlıyoruz. Şimşek Mekkuin Pastalarımızı çocuklarınızın doğum günlerinde elinizde olacak şekilde sipariş edebilirsiniz.  Şimşek Mekkuin pastalarımız, muhteşem görüntüleri ve lezzetleri ile beğeni toplamaktadır. Renkli Şimşek Mekkuin Pasta eşliğinde doğum günlerini kutlayan çocuklar, ömürleri boyunca unutmayacakları değerli anılar edineceklerdir.

 

Kısacası çocuklarınızın doğum gününü kutlamanın ve onları mutlu etmenin en kolay yolu, Şimşek Mekkuin Pasta gibi çocuk pastaları-doğum günü pastaları kategorilerinde bulunan butik pasta modellerimiz arasından seçim yapmak.  Alt kısımda yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ya da sitemizde yer alan sipariş formunu doldurarak pasta siparişi verebilirsiniz. İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa Yakasına ücretsiz kargo ile ulaştırdığımız pastalarımız, siparişin teslim edileceği gün tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Siz sadece pastaya ne gün ve hangi saatte ihtiyacınız olduğunu belirtin. Sipariş verdiğiniz ürünler en taze ve lezzetli halleriyle ve ihtiyacınız olduğu vakit elinizde olacaktır.

 

Simsek Mekkuin Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Simsek Mekkuin Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek