Şirinler Pasta

: BE219
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocuklar tarafından en çok sevilen pasta modellerimizden birisi de Şirinler Pasta modelimiz olmaktadır. Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Şirinler Pasta modelimiz aileler tarafından çocuklarının doğum günlerinde seçtikleri pastaların başında gelmektedir.

 

Sürpriz doğum günü kutlaması yapmak isteyenler Pastamburada sayfasında bulunan Şirinler pasta al seçeneğinden sipariş formunu doldurabilirler. Şirinler Pasta modelini ya da diğer pasta modellerimizden sipariş verdiğinizde pastanız istediğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilecektir. Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağını, ürünün içeriğini, teslimat günü ve saatini belirtmelisiniz. Ürünün içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz aşağıda bulunan iletişim numaralarından bizimle iletişime geçerek siparişini verdiğiniz pasta modelinin içeriğini değiştirebilirsiniz.

 

Ürün yazısı bölüme ise vermek istediğiniz mesajı bildirebilirsiniz. Pastaların taze ve lezzetli olması için teslimat gününde tasarlanarak hazırlanır. Belirtmiş olduğunuz adrese gün ve saatinde ücretsiz kargo ile sorunsuz olarak teslim edilir.

 

Şirinler Pasta modelimiz yanında özel gün kutlamalarınız için yüzlerce seçenek bulunmaktadır. Tüm pasta modellerimiz için satın al seçeneğini değerlendirerek pasta siparişinizi verebilirsiniz.

 

Şirinler Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şirinler Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek