The Goodfather Kare Resimli Pasta

: BE375
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

The Goodfather Kare Resimli Pasta almaya karar verdiyseniz bu modeli bir gün önceden sipariş etmelisiniz. Seçmiş olduğunuz ve sipariş ettiğiniz pastalar teslimat günü sabahında tasarlanarak hazırlanır. Aynı gün hazırlanan pastalar hem daha taze hem de kaliteli malzemeler kullanıldığı için daha lezzetli olmaktadır.

 

Günümüzde artık tüm kutlamalar büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Pasta seçimi bu hazırlıkların başında gelir. Yapılan konseptlere uygun pastalar seçilmektedir. Eşiniz ya da bir arkadaşınızın doğum günü için sevdiği filmin karakteri Goodfather resmini pastanın üzerinde görmesi kadar sürpriz bir kutlama olamaz. Pastayı gördüğünüzde hayran olacaksınız.

 

Pastamburada.com adresinden diğer pasta modellerimize de göz atabilirsiniz. Modellerimizin hepsi farklı tasarım olup büyük titizlikle hazırlanmaktadır. Görünüşleri kadar hem taze ve lezzetlidir.

 

İstediğiniz pastayı kısa sürede sipariş verebilirsiniz. Online sipariş et seçeneğinden formu doldurmak pastanın istenilen tarih ve saatte adresinize teslim edilmesi anlamına gelir. Bize ürün hakkında sorularınız var ise ya da üründe değişiklik yapmak istiyorsanız Whatsapp kanalı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

The Goodfather Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. The Goodfather Kare Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek