Unicorn Pasta

: BE243
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Eskiler tek boynuzlu atın süper güçlerinin olduğuna ve şifa dağıttığına inanırlarmış bu doğru mudur bilinmez ama Unicorn Pasta firmamızın en güzel pastalarından biridir. Büyüleyici görüntüsü ve şahane tadı ile çocuklarımızın doğum günü kutlamaları için önerebileceğimiz bu ürünümüz hem onların hem de arkadaşlarının eğlencelerine ve heyecanlarına ortak olacaktır.

 

Çocuklarımızın doğum günleri yalnızca onlar için değil bizim içinde çok önemli ve özeldir. Günler öncesinden başlayan heyecan, parti hazırlıkları, hediye seçimi ve bu arada aklımızdan hiç çıkmayan onların dünyaya geldiği günün güzel anıları işte tüm bunlara ortak olacak hatta en önemli yardımcınız Unicorn Pasta olacaktır.

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim ediyoruz. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Unicorn Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih edebilirsiniz.     

 

Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek