Simsek Mcqueen Pasta

: BE084
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Şimşek Mcqueen eğitici oyuncaklar arasında yer almakta ve özellikle erkek çocuklar tarafından ilgi ile karşılanmaktadır. Doğum gününde doğum günü pastasının Şimşek Mcqueen Pasta olduğunu gören çocuklarınızın mutluluğunu gözlerinden okumanız mümkün olacaktır.

 

Şimşek Mcqueen konseptli doğum günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’na ücretsiz kargo imkanıyla, istediğiniz gün ve saatte teslim edilmektedir. Şimşek Mcqueen Pasta siparişi edenler tarafından bu pasta modelimiz çok fazla beğenilmekte ve tavsiye edilmektedir. Siz de bu pastadan sipariş ederek çocuklarınıza doğum günlerinde unutulmaz bir kutlama yaşatabilirsiniz.

 

Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, ürün içeriği, teslimat tarih ve saati, adres ve ürün yazısı bilgilerini girmelisiniz. Şimşek Mcqueen Pasta ve diğer tüm pasta modellerimiz teslim edileceği gün hazırlanmakta; en taze ve lezzeti haliyle verdiğiniz adrese gününde ve saatinde (ücretsiz kargo ile) teslim edilmektedir.

 

Pastanızın içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz ya da pastalarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz aşağıda verdiğimiz iletişim telefon numaraları aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizi dostlarınıza gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirsiniz.

 

Simsek mcqueen Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Simsek mcqueen Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek