Yıldız Pasta

: BE324
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

 

Unutulmaz bir butik pasta siparişi ile kutlamanızı daha güzel hale getirmek istiyorsanız, yıldız pasta tam size göre. Yıldız pasta, son zamanlarda en çok tercih edilen butik pasta modelleri arasında bulunmaktadır.  Oğlunuzun, kızınızın doğum gününü kutlayabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızın ya da yakınlarınızın doğum gününü kutlamak için de ideal bir pastadır.

 

Eşsiz bir görünüme sahip olanın pastanın dizaynında dilemeniz halinde değişiklikler yapılabilir. Pastanın nasıl bir içeriğe sahip olacağını da pasta siparişi verirken seçebilirsiniz. Fıstık çikolata, muz çikolata, krokan çikolata gibi farklı içeriklerde pastalar sipariş edebilirsiniz. Dilemeniz halinde,  pastanın üzerine yazı da yazılabilir.

 

Eğer meyveli pasta tercih edecekseniz, pastayı teslim edildikten yarım saat ile kırk beş dakika arasında tüketmeniz gerekecektir. Çünkü meyveli pastalarda yer alan figürlerin korunması için dondurularak şekil verilmektedir. Pasta erimeden tüketmeniz gerekir.

 

Pasta siparişi verirken belirttiğiniz adrese, belirttiğiniz tarihte pastanız teslim edilecektir. Sipariş sabahı yapılan pasta eşsiz bir tada ve lezzete sahip olacaktır. Pastalarınız İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz kargo ile ulaştırılır.

 

Yıldız Pasta Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Yıldız Pasta Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek