Zebra Desenli Pasta

: BE350
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Zebra Desenli Pasta farklı görüntüsü ile ilgi çeken pasta modellerimizden birisidir. Görüntüsünün yanında tadı ile de mükemmel lezzetlidir. Sevdiklerinizin doğum gününde onlara verilebilecek en güzel armağan pasta olmaktadır. Pastanın olmadığı bir kutlama eksiktir. Sizlerde ileride bir fotoğraf karesinde ileride hatırlayabileceğiniz bir anı olarak hatırlamak istiyorsanız hemen Zebra Desenli Pasta siparişini vermelisiniz.

 

Zebra Desenli Pastamızı iki gün öncesinden sipariş vermeniz durumunda ücretsiz kargo ile evinize kadar getirip teslim etmekteyiz. Pastanın üzerine yazdırmak istediğiniz yazı ya da tarih var ise sipariş formunda yer alan ürün yazısı alanından bunu bize belirtmelisiniz. Yine pastanın kaç kişilik olması gerektiğini teslimat tarih ve saatini bildirmelisiniz.

 

Tüm pastalarımızda olduğu gibi Zebra Desenli Pasta da teslim gününde hazırlanmaktadır. Kişiye özel hazırlanan pastalar bu nedenle her zaman en taze hali ile sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Sizlerde istediğiniz ürünü seçebilir ve satın al diyerek pasta siparişinizi verebilirsiniz. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

 

Zebra Desenli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Zebra Desenli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek