Altın Çocuklar Pasta

: BE285
3.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3500 TL
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Altın Çocuklar pasta seçeneğimizi seçtiğiniz vakit özellikle küçük yaşlardaki kız çocuklarınız için çok doğru bir seçim yapmış olacaksınız. Üzerinde çocuğunuz yaşı kadar yıldız bulunan bu pasta çocuğunuzun doğum günü için onu oldukça mutlu edecektir. Sevimli çocuk figürleriyle süslenen bu pasta şık tasarımıyla çocuğunuzun doğum günü etkinliğinde göz alıcı bir pasta olacaktır.

 

Doğum gününün büyüklüğüne bağlı olarak 10 kişiden başlayıp 50 kişilik pastaları bulan seçeneklerimiz bulunmaktadır. Altın Çocuklar pasta siparişinde sizler de İstanbul'un her yeri için siparişinizi sipariş formunda adres yazan kısma yazarak verebilirsiniz. Bunun yanı sıra yine sipariş formunda gün ve saat belirterek de öncesinden pastanın hazırlanmasını sağlayacaksınız ve günü geldiği vakit de pastanız adresinize teslim edilmek üzere hazır olacaktır. İstanbul iki yakasına da sipariş vermekteyiz ve hiçbir yer için herhangi bir kargo ücreti talep etmiyoruz. Son olarak da sipariş formunda çocuğunuzun doğum günü için sipariş vermiş olduğunuz Altın Çocuklar pasta siparişinin çikolatalı mı muzlu mu ya da frambuazlı gibi diğer seçenekleri ürün içeriğinden seçebilir ve ürün yazısına güzel bir yazıyla birlikte de siparişinizi sonlandırabilirsiniz.

 

Altın Çocuklar Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Altın Çocuklar Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek