• 0

Ayıcık Pasta

BE184

340,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
15
20
25
30
35
40
45

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Son derece güzel gözüken ve üzerinde 3 adet birbirinden sevimli ayıcıkların bulunduğu butik pasta modelimiz özellikle küçük yaştaki çocukların doğum günleri için oldukça uygun bir pasta seçimi olacaktır. Ayıcık pasta modelimiz ile çocuklarınıza çok özel ve unutulmaz bir doğum günü anısı bırakabilirsiniz.

 

Ayıcık pasta modelimiz isteğe bağlı olarak 10, 15, 20, 25 ya da 30 kişilik için farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Ayrıca ayıcık pasta modelimizde İstediğiniz değişiklikleri de bizimle paylaşabilirsiniz. Örneğin pasta üzerinde bulunan ayıcıkların sayısı, renkleri ya da boyutunda değişiklik talep edebilirsiniz. Ayıcık pasta modelimiz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri sipariş bilgi formu içerisinde yer alan ürün içeriği kısmından ya da iletişim numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

Ayıcık pasta modeli siparişi verdiğinizde İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu Yakası olması fark etmeksizin ücretsiz kargo imkanımızdan da yararlanmış olacaksınız. Sipariş bilgi formunda bizlere belirteceğiniz teslim adresi, teslim tarihi ve teslim saati gibi bilgiler sayesinde istediğiniz gün ve istediğiniz saatte, istediğiniz adreste olacaktır.

 

Ayıcık Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ayıcık Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.