Ayıcık Pasta

: BE326
2.750,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2750 TL
15
3750 TL
20
4300 TL
25
4750 TL
30
5400 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7900 TL
50
9500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum günleri özellikle çocukların kendilerini çok mutlu hissettikleri günlerdir. Doğum günlerinin en özel parçaları da tabii ki doğum günü pastalarıdır. Eğer siz de çocuğunuzun doğum gününü daha unutulmaz hale getirmek istiyorsanız, çizgi film karakterlerine yer veren bir pastayı doğum gününde ona verebilirsiniz. 

 

En çok ilgi gören çizgi film pastalarından birisi de Ayıcık pastadır. Ayıcık pastayı karşısında gören çocuğunuz çok mutlu olacaktır. Butik pasta siparişiniz ayıcık pastadan yana olacaksa, ayıcık pastanızın dizaynını ve içeriğini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu değişiklikleri sipariş formunda belirtmek yeterli olacaktır.

 

Pasta siparişi verirken en çok dikkat etmeniz gereken konu, diğer butik pasta siparişlerinde olduğu gibi ürünü iki gün önceden sipariş etmek ve adres girerken hata yapmamaktadır. Bunları doğru şekilde yerine getirdiğinizde, pasta sizin belirttiğiniz adrese, istediğiniz saatte, taptaze olarak getirilecektir.

 

İstanbul’un bütün ilçeleri için ücretsiz kargo imkanı mevcuttur. Eğer pastanız meyve içerikliyse, dondurularak şekil verildiği için, sipariş elinize ulaştıktan sonra yarım saat - kırk beş dakika içinde tüketmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Ayıcık Pasta çizgi film karakter pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ayıcık Pasta çizgi film karakter pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek