Ayıcık Pasta

: BE019
450,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
20
450 TL
25
550 TL
30
650 TL
35
750 TL
40
800 TL
45
900 TL
50
1000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Son derece güzel tasarlanan, sevimli ayıcıkların bulunduğu Ayıcık Pasta modelimiz özellikle küçük yaştaki çocukların doğum günleri için oldukça uygun bir pasta seçimi olacaktır. Ayıcık pasta modelimiz ile çocuklarınıza çok güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

Ayıcık pasta modelimiz isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Ayıcık Pasta modelimizde yapılmasını İstediğiniz değişiklikleri de bizden talep edebilirsiniz. Pasta üzerinde bulunan ayıcıkların sayısı, renkleri veya büyüklükleri konusunda değişiklik yapılmasını talep edebilirsiniz. Ayıcık pasta modelimiz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri iletişim telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Pasta modelleri hakkında bilgi almak için Whatsapp hattımızı da kullanabilirsiniz.

 

Ayıcık pasta modeli siparişi verdiğinizde İstanbul’un her iki yakasındaki tüm semtlere ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Sipariş bilgi formunda bizlere belirteceğiniz teslim adresi, teslim tarihi ve teslim saati sayesinde; verdiğiniz sipariş istediğiniz günde ve saatte, istediğiniz adreste olacaktır. Teslim tarihinde tasarlanan ve hazır hale getirilen pastanızı ihtiyacınız olan zamanda teslim almış olacaksınız. Yani en taze ve lezzetli biçimiyle konuklarınıza ikram edebileceksiniz.

 

Ayıcık Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ayıcık Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek