Baloncu Kız Pasta

: BE300
2.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kızınızın doğum günü yaklaşıyor ve siz hâlâ nasıl bir pasta alacağınıza karar vermediniz mi? Hem eğlenceli hem de kızlara özgü bir şey mi olmasını istiyorsunuz. Sizin için hijyenik bir ortamda taze bir şekilde üretilen ve lezzeti tarifsiz ​​​​​​​baloncu kız pasta tam size göre.

 

Baloncu kız pasta genellikle kız çocuklarının doğum günlerinde kullanılır. Ya da yeni doğmuş çocuklar için hoş geldin partilerinde kullanılan tercih ve tavsiye sebebi olan pasta modellerimizden biridir. Bu ürünü en az 2 gün önceden sipariş vermeniz gerekmektedir.

 

Baloncu kız pasta sizin istediğiniz şeyler doğrultusunda temiz ve taze bir şekilde hazırlanır. Kızınızı en iyi siz tanırsınız en çok neyi sevdiğini siz bilirsiniz. Buna göre onun sevdiği şeyleri siz tercih edebilirsiniz.

 

Sipariş formunda ürün bilgisi, ürünün kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği, ürünün üzerine ne yazılacağı, ürünün gönderileceği adres(lütfen tam ve doğru adres bilgilerini giriniz ve kat numarasını yazmayı unutmayınız), teslimat tarih ve saatini girmeyi unutmayın.

 

Diğer pasta modellerimizi merak ediyorsanız sitemize girebilir veya bizi arayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Unutmayın! Bu ürün için en az 2 gün öncesinde sipariş verilmesi gerekmektedir.

 

Baloncu Kız Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Baloncu Kız Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek