Blogger Pasta

: BE239
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Minik makyaj ustalarına yönelik konsept Blogger Pasta ile çocuklarınızı mutlu etmek artık elinizde. Kız çocuklarına yönelik, bir makyaj masasında olabilecek tüm figürlere sahip olup eğlencenizi doruklara çıkartmak için hazırlanmıştır. Minik modellerinizi baştan çıkartmak istiyorsanız bu butik pastamız tam size göre.

 

Kız çocuklarına özel makyaj malzemeleri ile donatılmış onların özel günlerine yakışır bir pasta aramanıza gerek kalmadı. Sizin yerinize düşünerek uyguladığımız, hayallere dönük butik pastalarımızın en çok tercih edilen modelidir. Büyüdükçe güzelleşen çocuklarımızın makyaj merakına Blogger Pasta ile destek oluyoruz. En güzel günlerinde mutluluklarına mutluluk katıyoruz.

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim edilmektedir. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Blogger Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Blogger Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Blogger Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek