• 0

Ev Hanımı Pasta

BE183

230,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
10
15
20
25
30
35
40
45

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Ev hanımı olan eşiniz dostunuz ya da diğer sevdikleriniz için çok doğru bir seçim olacak olan ev hanımı pasta modelimiz en çok tercih edilen butik pasta modellerimiz arasında yer almaktadır. Genellikle eşlerine ne kadar önem verdiğini ve sevdiğini göstermek için bu pastayı tercih edenler en özel gün olan doğum günlerinin daha da anlamlı bir hale gelmesini sağlamaktadır. İsteklerinize ve taleplerinize göre boyutu değişebilen ev hanımı pasta modelimiz 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 ya da 45 kişilik olarak üretilebilmektedir.

 

Ev hanımı pasta modelimizde yapmak istediğiniz değişiklikleri ya da eklemeleri sipariş formunda içerik bilgileri kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Yine sipariş formunda bizlere ileteceğiniz teslim tarihi, teslim adresi ve teslim saati gibi bilgiler sayesinde sipariş ettiğiniz pasta istediğiniz zaman sizlere ücretsiz kargo imkânı ile ulaştırılacaktır. Ev hanımı pasta modelinde de diğer tüm pasta modellerimizde olduğu gibi İstanbul’un her ilçesine ücretsiz kargo imkânı bulunmaktadır. Herhangi bir soru ya da görüş için aşağıda yer alan iletişim numaramız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Ev Hanımı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ev Hanımı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.