Iron Man Yuvarlak Resimli Pasta

: BE385
1.300,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1300 TL
15
2000 TL
20
2700 TL
25
3400 TL
30
4100 TL
35
4800 TL
40
5500 TL
45
6200 TL
50
6900 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Iron Man Yuvarlak Resimli Pasta seçeneğini kullanarak sevdiğiniz kişinin, eşinizin, çocuklarınızın ya da arkadaşlarınızın doğum gününü kutlamak için sürpriz bir kutlama yapabilirsiniz. Sitede bu pasta modeli dışında butik pasta modelleri, cupcake ve kurabiye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz

 

Seçilen pastayı sipariş etmek için sipariş formunun doldurulması gerekmektedir. Online olarak verilen siparişinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Sevdiklerinize yapacağınız sürpriz kutlama için formda istenen adres bilgileri, ürünün teslim edileceği tarih ve saati, ürünün içeriği bilgilerinin girilmesi gerekiyor. Pastanın içeriği hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. İçeriğinde değişiklik yapabilirsiniz. Vermek istediğiniz mesaj ya da farklı objeler istiyorsanız ürün yazısı alanından bildirebilirsiniz.

 

Pastanın resimli olması görsellik açısından daha dikkat çekmektedir. Görünüşünün yanında pastanın taze ve lezzetli olması da önemlidir. Bu nedenle ürünlerimiz pastanın teslim edileceği gün hazırlanmakta ve en taze hali ile adrese ücretsiz kargo seçeneği ile sorunsuz olarak teslim edilmektedir.

 

Özel gün kutlamalarınız için pasta siparişinizi online olarak yüzlerce pasta modellerimizi inceleyerek verebilirsiniz.

 

Iron Man Yuvarlak Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Iron Man Yuvarlak Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek