Kelebek Pasta

: BE224
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Kelebek Pasta modelini sipariş ederek sevdiklerinizi özel gününde mutlu edebilirsiniz. Kelebek pasta modeli çocukların ve hanımların en çok beğendikleri pasta modelleri arasında bulunmaktadır.

 

Pastamburada sitesinde hemen hemen her organizasyon için uygun konsepte pasta modeli bulabilirsiniz. Online pasta sipariş et seçeneğini kullanarak pasta siparişinizi verebilirsiniz. Kelebek Pasta Modeli ve diğer modeller hakkında bilgi almak için aşağıda verilen iletişim telefonumuzdan bizimle bağlantıya geçebilir ve pasta sipariş formunu doldurabilirsiniz. Forma pastanın kaç kişilik olacağını, teslimat adresini, tarih ve saatini girmelisiniz. Ürün yazısı alanına ise pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz mesajı belirtebilirsiniz.

 

Siparişini verdiğiniz Kelebek Pasta modelimiz teslimat gününde hazırlanmaktadır. Ardından belirtilen saatte ücretsiz kargo ile adrese teslim edilir.

 

Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, söz-nişan gibi her türlü özel gününüze uygun pasta modelini sitemizin sunduğu çeşitler arasından bulmanız mümkündür. Yapmanız gereken sipariş et seçeneğinden siparişinizi vermek için sipariş formunu doldurmak olmalıdır. İstanbul’un farklı bölgelerine teslimat yapılmaktadır.

 

Kelebek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kelebek Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek