Sarışın Bebek Pasta

: BE013
375,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
375 TL
20
450 TL
25
550 TL
30
630 TL
35
700 TL
40
770 TL
45
850 TL
50
1 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sarışın Bebek Pasta, Pastamburada tarafından sizlere sunulan pastalardan birisidir. Bu pastalar, özellikle küçük yaştaki kız çocukları tarafından büyük ilgi görmektedir. Çok sevdikleri oyuncak bebeklerini pastalarının üzerinde figür olarak gören çocukların sevinci görülmeye değer olacaktır.

 

Eğer siz de Sarışın Bebek Pasta ile çocuğunuzu sevindirmek istiyorsanız, mutlaka sitemizdeki pasta modellerine göz atmalısınız. Butik pastalar arasında görebileceğiniz Sarışın Bebek Pasta modeli üzerinde istediğiniz değişikliklerin yapılmasını talep edebilirsiniz. Pasta sizin istediğiniz şekliyle size teslim edilir. Hiçbir şekilde kargo ücreti alınmaz.  Tek yapmanız gereken, teslimatın yapılmasını istediğiniz tarihten iki gün önce sipariş vermek ve siparişin elinize geçmesini beklemektir. Sipariş formuna teslimat adresi, teslimat tarihi ve saati, ürün içeriği gibi bilgileri eklemeyi unutmamalısınız.

 

İstanbul’un bütün ilçelerine ücretsiz olarak pasta gönderimi yapılmaktadır. Pastanızın kaç kişilik olacağını da seçebilir ve böylece pastanızın ziyan olmasını engelleyebilirsiniz. Sarışın Bebek Pasta ve diğer birçok butik pasta modeli sizleri bekliyor. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, şimdiden afiyet olsun deriz!

 

Sarışın Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Sarışın Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek