Denizci Konsept Pasta

: BE033
450,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
450 TL
20
550 TL
25
600 TL
30
700 TL
35
750 TL
40
850 TL
45
950 TL
50
1050 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Deniz ve denizcilik ile ilgili objelerin kullanıldığı pasta modellerimiz için Deniz Konsept Pasta seçeneğini inceleyebilirsiniz. Bu pastayı tercih ettiğinizde özel günleriniz için unutulmaz bir konsept ve lezzetler eşliğinde güzel bir kutlama yapmış olacaksınız.

 

Butik pasta modellerinden olan Deniz Konsept Pastayı satın al diyerek sipariş formunu doldurmanız; pastanızın istediğiniz günde ve saatte size teslim edilmesini sağlayacaktır. İstediğiniz pasta modelinde yapılmasını düşündüğünüz değişiklikler var ise aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak isteklerinizi bildirebilirsiniz. Pastanın kaç kişilik olacağı, ürünün içeriğini, teslimat gününü ve saatini sipariş formunda belirtmeniz gerekiyor.

 

Siparişini verdiğiniz pasta modelleri, teslim edilmesini istediğiniz gün ve saatte ücretsiz kargo ile size ulaştırılacaktır. Sipariş günü tasarlanarak hazırlanan pastanın taze ve lezzetli sunumu ile ailenizle ya da sevdiklerinizle tüketebilirsiniz. Deniz Konsept Pasta modelinin dışında sunduğumuz çok farklı konseptler bulunmaktadır. Sunduğumuz tüm modelleri inceledikten sonra karar vermenizi öneririz!

 

Farklı temalar kullanarak hazırladığımız ve farklı konseptteki kutlamalar için uygun olan pasta modellerimizi inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek istiyorsanız, özel gün kutlamaları için Deniz Konsept Pasta satın al seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz!

 

Deniz Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Deniz Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek