Nazar Boncuğu Pasta

: BE054
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Nazar boncuğu, Anadolu kültüründe insanları nazardan ve çeşitli kötü etkilerden koruduğuna inanılan bir tılsımdır.  Genellikle bakışlardan nazar değmemesi istenen bebeklerin kıyafetlerinin çeşitli  yerlerine takılan nazar boncuğu, aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Nazar boncuğu bir aksesuar olarak da çok sevilen bir hal almıştır. Günlük hayatta kolyeler, bilezikler vs. takılarda da kullanılmaktadır. Nazar Boncuğu Pasta modelimiz ise ailenin en yeni üyelerinin istenmeyen etkilerden korunmasını sağlayacak, bunu simgeleyecek şekilde tasarladığımız bir ürünümüzdür.

 

Firmamız tarafından üretilen Nazar boncuğu Pasta, hem güzel bir görüntüye sahip olacak hem de lezzetli ve taze olacaktır.  Nazar Boncuğu Pastamızın üzerinde isteğinize göre maşaallah yazısı, tepede bir yıldız vb. detaylar olabilmektedir. Pastanızı kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz. Tek gereken, iki gün önceden sipariş vermiş olmaktır.

 

Pastanız, teslimat gününün sabahında yapılacak ve böylece size taze şekilde teslim edilecektir. İstanbul’un her iki yakasındaki tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Siparişlerden hiçbir şekilde kargo ücreti alınmamaktadır. Uygun fiyata lezzetli ve güzel görünümlü bir pasta almak istiyor ve karşılığında pastane pastane gezmek istemiyorsanız, doğru adreste bulunduğunuzu söyleyebiliriz.

 

Nazar Boncuğu Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Nazar Boncuğu Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek