Mc Donalds Pasta

: BE213
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

İsteğinize bağlı olarak pasta modelinde değişiklik yapabileceğiniz Butik Pasta modelleri arasında yer alan Mc Donalds Konseptli Doğum Günü Pastası modelimiz; fast food hayranlarının doğum günlerini daha neşeli ve eğlenceli geçirmesini sağlayacak. Tabi pastanın içeriğinde yapılmasını isteyebileceğiniz değişiklikler sayesinde yeni lezzetler keşfetmelerine de yardımcı olacak!

 

Ürün içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz sipariş formunda belirtmeniz yeterli olacaktır. Ama pasta modelinde değişiklik yapılmasını isterseniz, bizimle temasa geçerek istediğiniz değişiklikler hakkında bilgi vermelisiniz. Sipariş formunda belirttiğiniz ürünün büyüklüğü, içeriği, teslimat adresi, günü ve saati gibi bilgiler ve değişiklik istekleriniz doğrultusunda teslimat gününde özel olarak tasarlanan ve hazırlanan pastanız, ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilecektir.

 

Online pasta siparişi hizmetimizden faydalanarak satın aldığınız ve istediğiniz değişiklikler / verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hazırlanan pasta; istediğiniz adrese, istediğiniz tarihte ve saatte ücretsiz kargo ile teslim edilecektir. İstanbul’un her yerine ücretsiz kargo imkanıyla ulaştırılan ve teslimat günü size özel olarak hazırlanan pastanızı konuklarınızla paylaşabilir, doğum günlerini ve diğer özel günleri daha keyifli hale getirmenin mutluluğunu tadabilirsiniz.

 

Mc Donalds Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Mc Donalds Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek