Nargile Pasta

: BE088
1.100,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1100 TL
15
1500 TL
20
1750 TL
25
2000 TL
30
2200 TL
35
2750 TL
40
3250 TL
45
3750 TL
50
5000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Nargileyi çok seven bir arkadaşınız ya da eşiniz var ve doğum gününü onu hem şaşırtacak hem de mutlu edecek bir şekilde mi kutlamak istiyorsunuz? Tabi patronlarınız için de böyle ilginç bir pasta seçeneği araştırıyor olabilirsiniz. Nargile Konseptli Pasta almayı hiç düşündünüz mü? Eğer fikir size cazip geldiyse, Pastamburada tarafından hazırlanan Nargile Pastaya bir göz atabilirsiniz.

 

Nargile Konseptli Pastanın şeklinde veya renginde değişiklik yapabilirsiniz. Pastanız, sizin istediğiniz formda hazırlanacaktır. Bununla birlikte, pastanın kaç kişilik olacağını da seçebilirsiniz. İsterseniz 10 kişilik küçük bir pasta sipariş edebileceğiniz gibi, isterseniz daha büyük davetlere uygun olacak şekilde 35 kişilik bir pasta da sipariş edebilirsiniz. Pastanız hazırlanacak ve sizin istediğiniz özelliklere sahip şekilde, sizin istediğiniz adrese teslim edilecektir.

 

Sizin tek yapmanız gereken, iki gün önceden siparişinizi vermek, değiştirmek istediğiniz detayları belirtmek ve beklemektir. Pastamburada, en iyi pastaları size sunacaktır. Pastalar, teslimat günü hazırlanacak ve taze halde size ulaştırılacaktır. İstanbul’un her iki yakasına pasta gönderimi yapılmaktadır.  Siparişlerin tesliminde kargo ücreti alınmamaktadır. Eğer bu avantajlardan yararlanarak bir Nargile Pasta siparişi vermek istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

 

Nargile Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Nargile Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek