Ormanlar Alemi Pasta

: BE257
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum günleri gibi özel günlerinizde ormanlar alemi pasta seçeneğine ne dersiniz? Renk renk şeker hamurları ile özenle hazırladığımız bu konsept pasta ile artık özel günleriniz daha gösterişli. Çeşit çeşit meyvelerin muhteşem uyumu ile tasarladığımız ormanlar alemi pasta güzel bir hatıra olarak hafızalarda kalacaktır. Ormanlar alemi pasta alternatifini söz, nişan, doğum günü, kutlama amaçlı tüm günlerde tercih edebilirsiniz. Pastalarımızda pasta kreması, krem şanti gibi malzemeler bulunmamakla birlikte istediğiniz meyvelerle süsletme imkanınız mevcuttur. 

 

Ormanlar alemi pasta siparişiniz için tüm formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmekte. Sipariş notu ekleyebilir, özel isteklerinizi iletebilirsiniz. Ürün hakkında özellikle bir talebiniz varsa bunu ve pastanın kaç kişilik olması gerektiğini belirtmelisiniz. Özel sipariş olarak verdiğiniz pasta talepleriniz aynı gün içerisinde hazırlandığından tarafınıza taze ve lezzetli bir şekilde ulaşmaktadır. Ormanlar alemi pasta konseptli siparişiniz İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakalarına ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Siparişte herhangi bir sorun yaşamamak adına adres, teslimat, ürün bilgileri, kaç kişilik olması gerektiği gibi bilgiler eksiksiz olarak belirtilmelidir.

 

 

Ormanlar Alemi Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ormanlar Alemi Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek