Pembe Kurdele Pasta

: BE168
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerinden olan Pembe Kurdele Pasta sevdiklerinizi doğum gününde mutlu etmek adına çok iyi bir tercih olabilir. Özellikle kız çocuklarının ve tüm hanımların çok sevdiği bu model için Pembe Kurdele Pasta sipariş et alternatifimizi kullanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kutladığınız özel gününüzü daha da özel bir gün haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Sitemizi ziyaret ettiğinizde butik pasta modellerini ve hemen her türlü farklı organizasyonlar için hazırlanmış pasta modellerimizi göreceksiniz. Online pasta siparişinizi pasta sipariş et seçeneğini kullanarak verebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim telefonumuzdan bizimle iletişim kurarak ve ardından sipariş formunu doldurarak dilerseniz modelde değişiklik istediğinizi, pastanın içeriğini, pastanın kaç kişilik hazırlanacağını, teslimat gün ve saatini verebilirsiniz.

 

Pembe Kurdele Pasta ya da diğer butik pasta siparişlerinizi ücretsiz kargo ile İstanbul’un her bölgesine teslim etmekteyiz. Yapmanız gereken istediğiniz pasta modeli için satın al demeniz yeterli oluyor. Formda belirttiğiniz gün ve saatte teslimatı yapmaktayız. Sipariş verilen pastalar aynı gün içerisinde tasarlanmakta ve hazırlanmakta olup ardından hemen teslimat yapılmaktadır.

 

Pembe Kurdele Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Pembe Kurdele Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek