Pubg Pasta

: BE199
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Efsanevi PUBG oyunu karakterleri ve malzemeleriyle süslediğimiz Pubg Pasta modeli, özellikle erkek çocuklar için hazırlayacağınız doğum günleri için tercih edebileceğiniz mükemmel bir butik pasta modeli olarak gösterilebilir. Bu oyunun başından kalkmakta zorlanan çocuklarının doğum günlerinde mükemmel vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Hatta oyunu oynamak yerine aynı kutlamanın tekrar edilmesini istediklerini görebilirsiniz!

 

Pubg Pasta sipariş et dediğinizde sipariş formunu doldurmuş olmalısınız. Sipariş formundaki seçenekleri kullanarak pastanın içeriğini, kaç kişilik olacağını, teslimat yerini, tarihini ve saatini belirleyebilirsiniz. Pastanın modelinde değişiklik yapmak istediğinizde ise iletişim telefon numaramızı arayarak bilgi verebilirsiniz. Tabi bu model ve diğer yüzlerce pasta modelimiz hakkında bilgi almak istediğinizde de iletişim hattımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Satın al dediğiniz pasta modeli ücretsiz kargoyla İstanbul’un her yerine teslim edilmektedir. Sipariş günü tasarladığımız ve hazırladığımız pastaları en taze ve lezzetli haliyle misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Daha çok erkek çocuklarının tercih ettiği bu pasta modelimizin yanı sıra farklı konseptler için tasarlanmış olan diğer pasta modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz!

 

Pubg Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Pubg Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek