Rakı Masası Pasta

: BE272
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pastalarımızdan olan Rakı Masası Pasta sevdiklerine çok özel bir doğum günü hazırlamak isteyenleri beklemektedir. Bu pasta ile sevdiklerinizin anılarında yıllar boyunca yer alabilirsiniz. Özellikle rakı severler sevdikleriniz için çok özel bir sürpriz olacaktır. Ayrıca bu özel pastanın üzerinde sevdiğiniz kişinin hoşuna gidebilecek değişiklikler de yapabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanacak pastayı teslimat gününden en az iki gün öncesine kadar sipariş etmeniz gerekmektedir.

 

Ayrıca pastanız teslimat gününün sabahında size özel olarak hazırlanmakta ve sizlere en taze hali ile sunulmaktadır. Steril bir ortamda hazırlanan butik pastanızı misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz. Bu eşsiz ve lezzetli pastanın siparişini verebilmek için sipariş formunu doldurabilir veya iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Bütün bunların yanında butik pastanız İstanbul içerisinde ki bütün semtlere ücretsiz olarak gönderilmektedir. 

 

Size özel hazırlanacak olan Rakı Masası Pasta sipariş ederken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Bunların ilki eğer pastanızın içeriğini meyveli olarak tercih ettiyseniz o zaman pastanızı servis etmeden önce 30 ya da 45 dakika beklemeniz gerekmektedir. Pasta siparişinizi kutlama tarihinden en az iki gün önce vermiş olmanız gerekmektedir. 

 

 

Rakı Masası Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Rakı Masası Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek