Renkli Kat Kat Pasta

: BE215
6.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Renkli Kat Kat pasta, butik pasta kategorimizde ve doğum günü pastaları arasında yer alan bir pasta modelidir. Tasarımında ekler, kurabiyeler, çaydanlık ve fincan gibi birçok figürü kullandığımız Renkli Kat Kat Pasta, doğum günü pastasının zengin, renkli ve iştah açıcı bir görünüm sergilemesini isteyen kişiler için çok iyi bir seçenek olabilir.

 

Birçok farklı rengi ve figürü barındıracak şekilde hazırladığımız Renkli Kat Kat Pastanın modelinde, içeriğinde ve büyüklüğü/kaç kişilik olacağı konularında değişiklik yapmanız mümkündür. Bu bilgileri dolduracağınız online sipariş formu ve/veya bizimle iletişim kurma yoluyla verebilirsiniz. Butik pasta modellerinin tamamını ve Renkli Kat Kat Pasta modelini en az 2 gün önceden sipariş etmelisiniz. Böylece arzuladığınız pasta istediğiniz değişiklikler doğrultusunda tasarlanabilir ve yine verdiğiniz teslimat adresine, teslimat gününe ve saatine göre aynı gün hazırlanarak ihtiyacınız olan saatte adresinize ulaştırılabilir.

 

Ücretsiz kargo ile İstanbul’un her iki yakasındaki tüm adreslere zamanında ulaştırılan tüm ürünlerimiz, doğum günlerinin ve diğer özel günlerin daha renkli ve eğlenceli geçmesini sağlayacaktır.

 

Renkli Kat Kat Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz.Renkli Kat Kat Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek