Taraftar Pasta

: BE065
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Futbol bazı insanlar için çok küçük yaşta başlayan bir tutkudur. Eğer sizin de futbolu çok seven ve tuttuğu takıma bağlı bir küçük çocuğunuz varsa, doğum gününde ona alacağınız taraftar temalı bir pasta ile onu son derece mutlu edebilirsiniz.  Taraftar Pasta modelleri, sizin dilediğiniz şekilde ve renkte dizayn edilebilmektedir. Böylece, farklı takımlara uygun şekilde taraftar pastası yapılabilmektedir. Sipariş anında belirtmeniz yeterli olacaktır.

 

Taraftar temalı pastalarımız, farklı renklere ve figürlere sahip olabilir. Bunları sipariş anında belirtebilirsiniz. Pastalar farklı figürlere ve renklere sahip olsa da muhteşeme görüntüleri ve lezzetleri hep aynıdır.

 

Pastalar, alanında uzman pasta ustaları tarafından yapılır ve taptaze şekilde size teslim edilir. Pastaların kaç kişilik olacağını seçebilir, isterseniz 10, isterseniz 15 isterseniz 45 kişilik Taraftar Pasta siparişi verebilirsiniz. İstanbul’un her iki yakasına da teslimat yapılabilmektedir. Siparişlerin teslimatından kargo ücreti alınmaz. Taraftar Pasta alacaksanız, siparişinizi iki gün önceden vermeniz yeterli olacaktır. Teslimat günü pastanız hazırlanır ve belirttiğiniz saatte, taze şekilde adresinize teslim edilir.

 

Taraftar Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Taraftar Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek