Tatilci Pasta

: BE207
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Gezmeyi ve görmeyi seviyorsanız, bu pasta tam size göre! Özel günlerinizde ya da şehrin stresli hayatına mola vererek tatile çıkışınızı kutlamak için bu pasta modelimizi deneyebilirsiniz. Tatilci pasta satın al seçeneğini değerlendirdiğinizde, gitmeyi planladığınız muhteşem yörelerin figürlerini yerleştirdiğimiz lezzetli pastanızı zevkle yiyebilirsiniz. Tabi bu keyifli anları ailenizle ve dostlarınızla da paylaşmak unutulmaz anılar yaratmanıza yardımcı olacaktır.

 

Tatilci Pasta modelinde istediğiniz değişiklikleri yapmanız da mümkün. Tüm pastalarımızın konseptini sizin istekleriniz doğrultusunda değiştirebiliyoruz. Örneğin; pastanıza Pisa Kulesinin yerine yıldönümünüzde eşinizle gitmeyi planladığınız Eiffel Kulesini koymamızı talep edebilirsiniz. Tabi çikolataya bayılan çocuklarınızın doğum gününde çikolatalı Tatilci Pasta siparişi vermeyi de tercih edebilirsiniz. Ya da eşinizin doğum günü için sipariş edeceğiniz pastanızı mevsim meyveleriyle donatmamızı talep edebilirsiniz. Sipariş formunda ürün içeriği seçeneklerini dikkatli biçimde incelemeyi unutmayın!

 

Tatilci Pasta sipariş ederken kaç kişilik olması gerektiğini, ürün içeriğini, bu konsepte kullanılacak temaları belirleyerek hayalinizdeki pasta seçeneğine kolay biçimde kavuşabilirsiniz. Özel günlerde kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde bizi arayın!

 

Tatilci Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Tatilci Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek