Minnions Pasta

: BE057
340,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
340 TL
15
440 TL
20
500 TL
25
600 TL
30
650 TL
35
750 TL
40
850 TL
45
950 TL
50
1050 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgi duyduğu ve severek izlediği Minnions filmi oldukça rağbet görmesinin yanı sıra oldukça popülerdir. Bizler de bu filmin karakterlerini Minnions Pasta modellerimiz ile sizlerin beğenisine sunmaktayız.

 

Minnions pastalarımız filmi gibi oldukça ilgi görmektedir. Doğum günü ya da diğer özel günler için sık sık tercih edilmektedir. Oldukça renkli ve eğlenceli bu nefis pastalarımızı farklı model seçeneklerimiz ile sitemiz üzerinden sizlere sunmaktayız. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz çocuklarınıza, eşinize, dostlarınıza ya da arkadaşlarınıza doğum günlerinde sürpriz yapmak için Minnions Pastalardan sipariş verebilirsiniz.

 

Harika bir görüntüye ve nefis bir tada sahip olan Minnions Pastalarımız çok fazla ilgi görmekte ve beğenilmektedir. Pastalarımızı istediğiniz boyutlarda 10, 15, 20, 25, 30, 35 ya da 40 kişilik olmak üzere sipariş verebilirsiniz.

 

Sizler bu güzel ve ilgi çekici pastalarımızdan sipariş verdikten sonra verdiğiniz adrese, istediğiniz gün ve saatlerde ulaştırmaktayız. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasına gönderdiğimiz ürünlerimiz ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.   

 

Minnions Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Minnions Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek