Unicorn Pasta

: BE044
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Unicorn Pasta; şirin mi şirin görüntüsü ile özellikle küçük çocukların yaş günleri için sık sık tercih edilmektedir. En özel ve en anlamlı günlerden biri olan doğum günlerinde sevdiklerinize, çocuklarınıza ya da kardeşlerinizi daha fazla mutlu etmek, sevginizi belirtmek istiyorsanız kesinlikle Unicorn Pasta bunun için doğru bir karar olacaktır. Rengarenk olarak tasarlanan Unicorn pasta modelimiz küçük kız çocukların çok fazla dikkatini çektiği için çok fazla tercih edilen bir modeldir. Eğer sizler de sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak dakikalar içerisinde hızlı ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

Unicorn Pasta modelimiz isteğinize göre farklı boyutlarda üretilebilen bir pastamızdır. 10, 15, 20, 25 ya da 30 kişilik yani ihtiyacınız olan büyüklükte isteyebileceğiniz modelimizin içeriğini de yine sipariş formunda yer alan ürün içeriği kısmından kolayca belirleyebilirsiniz. Unicorn Pasta modelimizin genellikle fıstık çikolata, kestane çikolata, fıstıklı, mevsim meyveli ve muz krokanlı olması tercih edilmektedir. 

 

Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek