Uyuyan Bebek Pasta

: BE067
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Uyuyan Bebek Pasta modeli, aile fertlerinin, dostlarınızın beğenisini kazanacaktır. Doğum günü kutlaması için bu modelimizi değerlendirebilirsiniz. Butik pasta modelleri arasında yer alan Uyuyan Bebek Pasta modeli ile sevdiklerinizi mutlu edebilir ve onlara sürpriz bir kutlama yapabilirsiniz.

 

Uyuyan Bebek Pasta sipariş et diyerek sipariş verdiğinizde, pastanın üzerine istediğiniz mesajları yazdırabilirsiniz. Ürün yazısının yanında ürün içeriği, pastanın büyüklüğü açısından kaç kişilik olacağı, teslimat adresi, pastanın hangi gün ve saatte teslim edileceği gibi bilgileri sipariş formunda belirtmelisiniz. Uyuyan Bebek Pasta modeli ya da diğer butik pasta modellerinde değişiklik yapmak istediğinizde veya modellerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda verdiğimiz iletişim hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Pastalar taze ve lezzetli olma açısından siparişin teslim edileceği gün tasarlanarak, hazırlanmaktadır. İstanbul’un her bölgesine ücretsiz kargo seçeneği ile adrese ulaştırmaktayız.

 

Size özel hazırladığımız pastaları almak için yapmanız gereken tek şey sipariş formunu doldurmak ve satın al demek. Sipariş günü hazırlanan tüm butik pasta modelleri, taze ve tüketilmeye hazır bir şekilde adresinize teslim edilecektir.

 

Uyuyan Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Uyuyan Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek