• 0

1 Yaş Pasta

BE021

220,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
10
15
20
25
30
35
40
45
50

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Çocuklarımızın her yaş günü bizim için özeldir ama bazılarının daha anlamlı olduğu gerçeği de göz ardı edilemez. Birçok ailenin çocuklarının doğum günleri arasında en çok özendiği, 1.yaş günüdür. Bebeğin birinci yaşına girmesi, çok eskiden beri toplumda büyük sevinçle karşılanır ve bebeğin ilk doğum günü aile üyelerinin katılımıyla kutlanır. Böyle özel bir doğum günü için, özel bir pasta da istenir. Eğer siz de çocuğunuzun 1. yaş gününü kutlayabileceğiniz güzel bir pasta arıyorsanız, pastane pastane dolaşmayı bırakın ve pastamburada.com adresinde en güzel 1 Yaş Pastasını bulun.

 

Butik pastalarımız arasında olan 1 Yaş Pastası büyük ilgi görmekte ve beğenilmektedir.  1 Yaş Pastasında istediğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz. Siparişi verirken bu değişiklikleri belirtmeniz halinde, istekleriniz dikkate alınacak ve sizin isteğinize uygun bir pasta ortaya çıkartılacaktır.

 

Pastalarımız İstanbul’un her yerine teslim edilmekte ve kargo ücreti alınmamaktadır. Siparişinizi iki gün önceden vermeniz halinde, pastanız, istediğiniz günde, saatte ve yerde size ulaşmış olacaktır. Sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız doğru adrese geldiniz.

 

1 Yaş Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. 1 Yaş Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.