Avukat Pasta

: BE232
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Avukat pasta, bu mesleğe gönül veren sevdiklerinizi mutlu edebilmek adına sipariş verebileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Hukuk fakültesinde okuyan veya mezun olmuş sevdiklerinizi doğum günlerinde, bürolarını açtıkları günlerde veya özel günlerinde sevindirmek istiyorsanız bu pasta ile bunu gerçekleştirebilmeniz mümkündür. 

 

Bu ürünümüz özellikle Hukuk fakültesinde okuyan kişiler tarafından doğum günlerinde ve mezuniyet partilerinde tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ürünün üzerinde yer almasını istediğiniz notu da ürüne özenle işleyerek pastaya hoş bir görünüm vermekteyiz. 

 

Avukat pasta taze pasta malzemeleri ile hazırlanan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Teslim edilmesi gereken tarihten en az 2 gün önceden sipariş verdiğiniz takdirde İstanbul'un her noktasına ücretsiz bir şekilde kargo hizmeti sunulmaktadır. 

 

Pastanın içerisinde birbirinden farklı çikolata ürünleri kullanmaktayız. Bu ürünler arasından dilediğiniz itina ile pasta keki ile buluşturulmaktadır. Görselliğin yüksek lezzet ile buluştuğu bu ürünümüz sevdiğiniz insanların mutluluğuna mutluluk katacaktır. Siparişinizde bir değişiklik gerçekleştirmek isterseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak kısa süre içerisinde hızlı değişim gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Avukat Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Avukat Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek