Avukat Pasta

: BE336
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Avukat Pasta siparişini avukatlık mesleğini yapan bir arkadaşınız, eşiniz ya da sevgiliniz için sipariş etmeniz o kişinin yüzünü güldürecek ve asla bu özel günü unutmayacaktır. Özellikle yetişkinler için hazırlanan butik pasta modellerimizden Avukat Pasta doğum günlerinde çok fazla tercih edilmektedir.

 

Avukat Pasta modelinde kullanılan renkleri ya da şekillerde değiştirmek, eklemek istediğiniz farklı şeyler var ise whatsapp kanalından bu isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Aynı şekilde ürünün içeriğinde de değişiklik yapabilirsiniz. Bu sizin özel gününüz ve sizin istekleriniz bizim için önemlidir. İsteklerinizi dikkate alarak hazırladığımız ürününüz tam vaktinde ücretsiz kargo ile size teslim edilecektir.

 

Avukat Pasta modelini 2 gün öncesinden sipariş etmelisiniz. Bunun içinde online sipariş formunu doldurmalısınız. Pastanın teslim edileceği adres, teslim tarih ve saati, ürün içeriği alanlarına istenilen bilgileri yazmalısınız. Ayrıca iletmek istediğiniz mesajı ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz.

 

Uygun fiyatları, taze ve muhteşem lezzeti ile oldukça ilgi gören Avukat Pasta, ileride avukatlık mesleğini seçmek isteyenler için de güzel bir sürpriz olabilir.

 

Avukat Pasta ürünümüz, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Avukat Pasta​ ürünümüz İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

 

 

Canlı
Destek