Baba Oğul Kare Resimli Pasta

: BE365
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Eşinizin, oğlunuzun ya da babanızın doğum gününde onlara verilebilecek en güzel hediye Baba Oğul Kare Resimli Pasta olabilir. Baba oğul ilişkisini en güzel şekilde yansıtan pasta oldukça anlamlı olacaktır. Pastanın görünüşünün yanında tadına da çok beğeneceksiniz.

 

Baba Oğul Pasta Kare Resimli Pasta sitemizde bulunan pastalardan sadece bir tanesidir. Birbirinden farklı görünümleri ile birçok pasta modelimiz yer alır. Tüm ürünlerimiz teslimat gününde hazırlandığı için hem taze hem de lezzetlidir. Misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

 

Baba Oğul Kare Resimli Pastayı online olarak sipariş edebilirsiniz. Sipariş formuna adres, pastanın kaç kişilik olacağı, teslim tarih ve saati, ürün içeriği bilgilerinin girilmesinin ardından sipariş et seçeneğinden siparişinizi tamamlayabilirsiniz.’’ İyi ki doğdun’’ gibi vermek istediğiniz mesajınız var ise ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz.

 

Siparişler hiçbir aksaklık yaşanmadan tam vaktinde adrese teslim edilir. Bunun için kargo ücreti talep edilmez. Online sipariş ile kutlamanızın olmazsa olmazı pasta sorununuzu hızlı bir şekilde tamamlamış olursunuz.

 

Baba Oğul Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Baba Oğul Kare Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek