Bebek Pasta

: BE181
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan butik pasta modelleri, hemen hemen her türlü farklı organizasyon için tasarlanmıştır. Uygun fiyatlı ve muhteşem lezzetli butik pastalardan birisi de Bebek Pasta modellerimiz arasında yer alan bu pastamızdır. Bebek pasta, doğum günleri ya da diğer özel günler için güzel bir seçenek!

 

Online olarak pasta siparişinizi sitemizden verebilirsiniz. Bebek Pasta sipariş et seçeneğini kullanarak pastanın içeriğini, büyüklüğünü, kaç kişilik olacağını, hangi tarih ve saatte teslim edileceğini belirtmeniz yeterli oluyor. İsterseniz pastanın içeriğinde de değişiklik yapabilirsiniz. Bunun için iletişim numaralarından bize ulaşmanız gerekiyor.

 

Bebek Pasta satın al seçeneğini kullanarak sipariş verebileceğiniz gibi diğer butik pasta modellerimizi de satın al seçeneğinden sipariş verebilirsiniz. Pasta siparişleriniz taze ve lezzetli olması adına sipariş günü tasarlanarak hazırlanmaktadır. Ardından ücretsiz teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Pastanın içeriğinde değişiklik yapabileceğiniz gibi üzerine özel günlerin anlam ve önemi adına yazı da yazdırabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderilen siparişlerinizi sitemizden takip edebilirsiniz. Verdiğiniz sipariş ile sevdiklerinizin hayallerine bir katkıda bulunarak unutulmayacak anılara bir imza atabilirsiniz.

 

Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek