Dinazor Resimli Kare Pasta

: BE377
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Pasta seçimi doğum günü, evlilik yıldönümü, yılbaşı, mezuniyet, nişan gibi özel kutlamaların vazgeçilmezleridir. Yapılacak organizasyona uygun pasta seçimi yapmakta insanlar zorlanabilirler. Sitemizde bulunan pasta modellerini inceleyerek yapılacak kutlamanın pastasını kolaylıkla seçebilirsiniz.

 

Dinazor Resimli Kare Pasta doğum günü kutlamaları için özellikle çocuklar tarafından çok beğenilen bir modeldir ve bu nedenle çok fazla tercih edilmektedir. Üzerinde görülen resim bir film karesi gibi görüntüsü le dikkat çekmektedir.

 

Pasta modelini sipariş etmek için sitede yer alan forma bilgilerin girilmesi yeterli oluyor. Adres, teslim günü, pastanın kaç kişilik olacağı ve ürün içeriğinin belirtilmesi gerekiyor. Ürün içeriği hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastanın üzerine yazdırmak istediğiniz mesaj var ise ürün yazısı bölümünden bunu belirtebilirsiniz.

 

Formun doldurulması ile tamamlanan sipariş gününde ve saatinde belirtilen adrese ücretsiz teslim edilmektedir. Ürünler teslim gününde tasarlanarak hazırlandığı için hem lezzetli hem de taze olmaktadır.

 

Uygun fiyatlı, görünümleri ile şaşkınlık yaratan, taze ve lezzetli pastalar için hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Dinazor Resimli Kare pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Dinazor Resimli Kare pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek