Diş Pasta

: BE045
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Diş Pasta ne zaman lazım? Çocukların hayatta gerçekleştirdikleri birçok ilk, anne babalar için son derece önemlidir. Bu ilklerden birisi de, bebeğin ilk süt dişinin çıktığı  gündür. Bebeklerinin doğumunu heyecanla beklemiş olan aile, şimdi bebeklerinin bir diş çıkardığına şahit olmaktadır. Son yıllarda bebeğin çıkarttığı ilk diş kutlanmaya başlamıştır. Bir doğum günü havasında geçen bu kutlamalarda genelde yakın akrabalar ve dostlar yer alır.  Bir doğum günü gibi geçen bu günde, pastasız bir kutlama yapmak da olmaz. Eğer siz de çocuğunuzun bu özel günü fotoğraflanırken, güzel bir pasta kareye girsin istiyorsanız, Diş Pasta modelimizi tercih edebilirsiniz.

 

Diş Pastasında genel olarak bir papyon ve pastanın en üst katmanında da bir diş figürü yer alır. Bu detayları isterseniz değiştirerek kendi Diş Pastanızı da oluşturabilirsiniz.  Diş pastası hem görüntü olarak hem lezzet olarak beklentilerinizi tamamiyle karşılayacaktır. Pastanız, İstanbul’un herhangi bir ilçesindeki adresinize ücretsiz olarak, belirttiğiniz tarihte ve belirttiğiniz saatte teslim edilir. Afiyet olsun!

 

Diş Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Diş Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek