Gökkuşağı Pasta

: BE081
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Eşinizin, arkadaşlarınızın, dostlarınızın, çocuklarınızın yani değer verdiğiniz tüm sevdiklerinizin en özel günü olan doğum günleri için uygun olan gökkuşağı pasta modelimizi bu sayfada inceleyebilirsiniz. Butik pasta modellerimiz arasında en çok sevilen ve en çok talep gören pasta çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.

 

Gökkuşağı Pasta modelimiz üzerinde sevimli bir flamingo, güneş, gökkuşağı ve sevimli bir bebek yer almaktadır. İsterseniz bize iletişim numaramız aracılığı ile ulaşarak pasta modelinde değişiklik yapmamızı talep edebilirsiniz. Ayrıca Gökkuşağı Pastamızın içeriğini de sitemizde bulunan online sipariş formu aracılığı ile zevklerinize göre değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

 

Gökkuşağı Pasta modelimizde de diğer tüm pasta modellerimizde olduğu gibi ücretsiz kargo imkanı bulunmaktadır. Pastalarımız Avrupa Yakası ya da Anadolu Yakası olması fark etmeden İstanbul ili içerisinde bulunan tüm ilçelere ücretsiz olarak kargolanmaktadır. Kargo, sipariş, pasta ya da ürün içeriği ile ilgili herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalan kişiler; alt kısımda bulunan iletişim numarası aracılığı ile son derece kolay bir şekilde bize ulaşabilmektedir.  

 

Gökkuşağı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gökkuşağı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek